Obsługujemy polisy i pilnujemy terminów

obsługa polis i rat

Obsługa polis i rat

Obsługa brokerska

Załatwiamy aneksy, doubezpieczenia, cesje i pamiętamy
za Ciebie o terminach polis i rat

Obsługa polis i rat – na czym polega?

Z polisami zawsze jest coś do roboty – zmienia się adres firmy, wykupujesz pojazd z leasingu, kupujesz nowy i sprzęt i trzeba włączyć go do polisy firmowej, bank wymaga potwierdzenia cesji z polisy itd… Wszystkie te formalności załatwisz sprawnie u nas. 

Do tego możesz zdjąć sobie z głowy konieczność pamiętania o terminach poszczególnych polis i rat – będziemy przypominać z odpowiednim wyprzedzeniem i  rozpoczynać prace nad pozyskaniem ofert na kolejny rok.

Wspieramy się w tym nowoczesnym systemem informatycznym i procesem uwzględniającym potrójną kontrolę.

Obsługa polis i rat – jak działamy?

Zawsze zaczynamy od wstępnej konsultacji, najczęściej w formie rozmowy telefonicznej. Podczas rozmowy ustalamy aktualną sytuację Twojej firmy, ustalamy oczekiwania i krótko przedstawiamy możliwości. Po rozmowie przesyłamy mailem konkretną koncepcję dalszych działań wraz ze szczegółowymi pytaniami oraz wykazem danych i dokumentów potrzebnych, aby działać dalej.

Porównanie ofert ubezpieczenia jest jednym z elementów obsługi brokerskiej.

Obsługa polis i rat

Faq

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli masz inne pytania np. o naszą firmę, o Twoje ubezpieczenia, o likwidację szkód skontaktuj się z nami.

Obsługa polis i rat

Standardowa obsługa brokerska jest dla klienta bezpłatna. Zgodnie z ustawą o dystrybucji ubezpieczeń, to zakład ubezpieczeń wypłaca brokerowi część swojej prowizji od zawartych i opłaconych polis. 

Świadczymy także odpłatne usługi, np. szkolenia, audyty ubezpieczeniowe, audyty polis podwykonawców, likwidacja szkód z polis obcych itp. W takich przypadkach koszty ustalany jest przed rozpoczęciem usługi.

Nie.

Standardowo w składce skalkulowanej przez zakład ubezpieczeń zawarte jest już wynagrodzenie dystrybutora, niezależnie od kanału sprzedaży. Z kolei korzystanie z usług brokera może mieć wpływ na obniżenie składek – wynika to z możliwości negocjacyjnych brokera.

Specjalizujemy się w obsłudze firm i staramy się oferować kompleksową ochronę ubezpieczeniową Ubezpieczamy m.in. mienie firmowe, OC działalności, OC zawodową, floty pojazdów, ryzyka budowlano-montażowe, gwarancje ubezpieczeniowe, ryzyka transportowe, pracowników i inne.

Jako broker ubezpieczeniowy reprezentujemy klienta, a nie zakład ubezpieczeń, dlatego nie jesteśmy ograniczeni umowami (jak np. multiagent). Możemy występować o oferty do wszystkich zakładów ubezpieczeń na rynku, oferujących ubezpieczenia danego rodzaju.

obsługa brokerska obsługa polis i rat porównanie ofert

Zacznijmy od rozmowy

W czasie krótkiej rozmowy określimy Twoje oczekiwania i przedstawimy możliwości. Oddzwaniamy całkiem szybko. 

Obsługa polis i rat

    Administratorem danych osobowych jest firma INSUO Broker, ul. Żółkiewskiego 37/41, 87-100 Toruń, NIP: 8792485720, REGON: 340889704. Podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych skutkuje brakiem możliwości przygotowania ofert i obsługi ubezpieczenia.


    broker ubezpieczeniowy insuo
    Wolisz wykonać pierwszy krok? Zadzwoń: +48 512-227-824

    Za wcześnie na rozmowę o współpracy? Zacznij od naszego bloga dla przedsiębiorców i menedżerów, na którym opisujemy praktyczne kwestie związane z ubezpieczeniami w firmie.