Doradzamy w kwestii ubezpieczeń

doradztwo ubezpieczeniowe insuo broker

Obsługa brokerska

Wskazujemy zagrożenia, dzięki
temu Ty unikasz ryzyka

Doradztwo ubezpieczeniowe – na czym polega?

Doradzamy klientom przy podejmowaniu decyzji biznesowych (w kontekście ryzyka), co pozwala ograniczyć ryzyko podejmowanych działań.

Doradztwo ubezpieczeniowe – jak działamy?

Zawsze zaczynamy od wstępnej konsultacji, najczęściej w formie rozmowy telefonicznej. Podczas rozmowy ustalamy aktualną sytuację Twojej firmy, ustalamy oczekiwania i krótko przedstawiamy możliwości. Po rozmowie przesyłamy mailem konkretną koncepcję dalszych działań wraz ze szczegółowymi pytaniami oraz wykazem danych i dokumentów potrzebnych, aby działać dalej.

Doradztwo ubezpieczeniowe jest jednym z elementów obsługi brokerskiej.

doradztwo ubezpieczeniowe

knf

Faq

doradztwo ubezpieczeniowe

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli masz inne pytania np. o naszą firmę, o Twoje ubezpieczenia, o likwidację szkód skontaktuj się z nami.

Standardowa obsługa brokerska jest dla klienta bezpłatna. Zgodnie z ustawą o dystrybucji ubezpieczeń, to zakład ubezpieczeń wypłaca brokerowi część swojej prowizji od zawartych i opłaconych polis. 

Świadczymy także odpłatne usługi, np. szkolenia, audyty ubezpieczeniowe, audyty polis podwykonawców, likwidacja szkód z polis obcych itp. W takich przypadkach koszty ustalany jest przed rozpoczęciem usługi.

Nie.

Standardowo w składce skalkulowanej przez zakład ubezpieczeń zawarte jest już wynagrodzenie dystrybutora, niezależnie od kanału sprzedaży. Z kolei korzystanie z usług brokera może mieć wpływ na obniżenie składek – wynika to z możliwości negocjacyjnych brokera.

Specjalizujemy się w obsłudze firm i staramy się oferować kompleksową ochronę ubezpieczeniową Ubezpieczamy m.in. mienie firmowe, OC działalności, OC zawodową, floty pojazdów, ryzyka budowlano-montażowe, gwarancje ubezpieczeniowe, ryzyka transportowe, pracowników i inne.

Jako broker ubezpieczeniowy reprezentujemy klienta, a nie zakład ubezpieczeń, dlatego nie jesteśmy ograniczeni umowami (jak np. multiagent). Możemy występować o oferty do wszystkich zakładów ubezpieczeń na rynku, oferujących ubezpieczenia danego rodzaju.

doradztwo ubezpieczeniowe

obsługa brokerska obsługa polis i rat porównanie ofert

Zacznijmy od rozmowy

W czasie krótkiej rozmowy określimy Twoje oczekiwania i przedstawimy możliwości. Oddzwaniamy całkiem szybko. 

    Administratorem danych osobowych jest firma INSUO Broker, ul. Żółkiewskiego 37/41, 87-100 Toruń, NIP: 8792485720, REGON: 340889704. Podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych skutkuje brakiem możliwości przygotowania ofert i obsługi ubezpieczenia.


    broker ubezpieczeniowy insuo
    Wolisz wykonać pierwszy krok? Zadzwoń: +48 512-227-824

    Za wcześnie na rozmowę o współpracy? Zacznij od naszego bloga dla przedsiębiorców i menedżerów, na którym opisujemy praktyczne kwestie związane z ubezpieczeniami w firmie.